Jeśli nas lubisz kontaktuj się z nami swobodnie mailowo bądź telefonicznie.

+48 501 32 40 41

contact@nextima.com

Edisona 1, Warszawa

Top

Dowiedz się jak naprawdę wygląda Twój E-Commerce

q
TO CO WIDZI TWÓJ KLIENT TO TYLKO WIERZCHOŁEK GÓRY

Aby E-Commerce przynosił najlepsze możliwe zyski musisz wiedzieć w pierwszej kolejności jak dokładnie wygląda nie tylko z perspektywy klienta, ale i wyszukiwarek, procesów, SEO i wielu innych. Audyt E-Commerce to pierwszy krok do zarabiania większych pieniędzy.

Zamów Audyt E-Commerce
AUDYT SEO I UX

Wierzymy w podejście holistyczne. Najmniejszą częścią, która pomoże Tobie i nam zrozumieć co jeszcze można zrobić lepiej jest UX (User Expirience) czyli to z jaką łatwością Twój klient porusza się po Twoim sklepie oraz SEO (search Engine Optimization) czyli sprawdzenie jak Twoją stronę widzą i interpretują przeglądarki i boty Googla, które odwiedzają i indeksują Twój sklep.

Zamów Audyt E-Commerce
AUDYT MARKETINGOWY

Wiemy jak ważne jest to gdzie, jak a przede wszystkim co i kiedy mówisz Swoim klientom.</p> <p>Więc kolejny krok to oddalenie perspektywy i spojżenie na Twój biznes z góry zwracając szczególną uwagę właśnie na komunikację. Dodatkowo dowiesz się gdzie możesz mierzyć jeszcze więcej statystyk aby wiedzieć jeszcze więcej o Twoich kupujących.

Zamów Audyt E-Commerce
AUDYT TECHNICZNY

Liczby mówią wszystko. E-Commerce to statystyka. Dowiesz się w tej części czy już dbasz odpowiednio o to żeby Twoi klienci powracali do sklepu, a jeśli nie to jak można to zrobić.

Zamów Audyt E-Commerce

e-commerce to dziś 10% globalnej sprzedaży a w Chinach to aż 20%!

E-Commerce to statystyka. Wierzymy, że jeśli zwiekszysz konwersję na kazdym etapie zakupowym klienta finalnie będziesz zarabiał więcej nawet bez pozyskania ani jednego klienta więcej.

My wierzymy w analizę danych! Chcesz z nami pracować?

Zamów Audyt E-Commerce

Klienci o Nas

Iwona Zakrzewska
Przychodnia Orlik

Dzięki kompleksowemu podejściu i zaangażowaniu zespołu Nextima nasza nowa strona spełnia dziś swój cel. Informacje są dobrze uporządkowane i czytelne, a całość jest prosta w zarządzaniu.

Maciej Mazur
Prezes Zarządu PSPA

Długo szukaliśmy odpowiedniego partnera, który wesprze Nas we wszystkich działaniach on-line, zarówno doradczo, jak i wykonawczo. Nextima świetnie sprawdza się w kompleksowej obsłudze.

Urszula Radzińska
CEO Aude

Nextima daje z siebie więcej. Zawsze gdy potrzebujemy wyjaśnić klientowi zawiłości nowych technologii stają na wysokości zadania. Dzięki Panowie!

Odwiedź stronę naszej marki vragency.pl

VRAgency.pl zajmuje się przede wszystkim tworzeniem aplikacji z użyciem technologii wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości oraz fimów 360.

Programiści z doświadczeniem w tworzeniu gier

Wiele dedykowanych rozwiązań

Kompleksowa obsługa

PRZEJDŹ DO STRONY